VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH Ubytování u Míly

Líbilo se Vám u nás? Napište nám recenzi     
   
Dobrý den,

po dlouhé odmlce jsme opět spustili knihu návštěv.

Recenze uživatele Vlastimil Maday

07.10.2021      

Krásné a dokonale čisté ubytování.Cítil jsem se zde opravdu jako v pohádce.Určitě se sem ještě vrátím. Paní Míla je už od pohledu skvělý a velice příjemný člověk.Vřele doporučuji.


Recenze uživatele Jan Zavřel

26.06.2020      

Krásné a stylové ubytování v srdci Ladových Hrusic. Paní Míla s rodinou se o nás vzorně starali. Hned když otevřete dveře, je poznat, že to dělají s láskou a ne jen jako zaměstnání. Byli jsme zde už podruhé a na podzim se zase určitě vrátíme.


Recenze uživatele Inna

04.06.2013 

Dobrý den, paní Mílo, s opožděním, ale přeci, bychom Vám rádi tímto způsobem poděkovali za velmi příjemně strávený víkend ve Vašem penzionu, který má moc pěknou domácí atmosféru. Vaše snídaně byly perfektní a velmi boh


Recenze uživatele Zdena

09.03.2013 

Díky za příjemné vyhřátí na peci i v jednání paní majitelky


Recenze uživatele Martina

01.03.2013 

Dobrý den, velice děkujeme za překrásný pobyt ve Vaší chaloupce, vstřícné jednání a posezení s paní Mílou při kávičce. Splnili jsme si náš pohádkový sen, spát na Honzově peci, to vřele doporučujeme. Zajímavé výlety,


Recenze uživatele Milka

07.02.2013 

Ubytování bylo moc příjemné majitelka vstřícná Děkujeme ya vše


Recenze uživatele Monika

05.02.2013 

Bylo to super, dekujeme majitelce.


Recenze uživatele Denisa H., Veronika H. s dětmi

03.08.2012 

Děkujeme paní majitelce za krásně strávené tři dny v Hrusicích a zejména pak za její vřelý přístup nejen k našim malým nezbedům. Ubytování i domácí snídaně můžeme vřele doporučit. Budeme se těšit na další návštěvu a přejeme do budoucna hodně dalších spokojených zákazníků, o které jistě nouze nebude:)


Recenze uživatele Švarcovi

30.07.2012 

Děkujeme za příjemné ubytování u paní Míly v Hrusicích. Příjemně náš překvapily úžásné snídaně. Byli jsme velice spokojeni s milým přístupem paní majitelky. Těm kteří váhají doporučujeme.


Recenze uživatele Kamila

24.07.2012 

Ubytování u paní Míly bylo příjemné, čisté a splnilo očekávání. Doporučujeme - Polesňáci, DC


Recenze uživatele SIMONA

24.07.2012 

Navštěva Hrusic s poklidným útěkem do pohádky kocoura MIKEŠE a poležením na peci, královskou snídaní s domácí pekárny to vše splnilo naše očekávání prostě PARÁDA takhle si chvíli žít a snít. TENTO víkend nebyl v žádném případě v tomto domácím penzionku poslední tak na viděnou v HRUSICÍCH.


Recenze uživatele Martina Kohlíčková

28.06.2012 

Moc děkujeme, za úžasný víkend v Hrusicích. Ubytování a grilování bylo výborné. Moc milé bylo překvapení od paní Míly k naší narozeninové párty, ještě jednou moc děkujeme. Všem jen můžeme doporučit, brzy přijedeme zas :-)


Recenze uživatele Monika Čiháková

23.06.2012 

Děkujeme za příjemné strávený víkend v pohádkových hrusicich. Moc jsme si ho užili a děkujeme hlavně paní Mile za mile a bezproblémové jednání. Jeji vynikající domácí snídaně můžeme jen doporučit ;)


Recenze uživatele 6K, spol. s r.o.

19.05.2012 

Děkujeme za úžasné ubytování a příjemný a vstřícný přístup. Zvláště úžasné jsou ranní rohlíky. Kolektiv 6K